15

2014 Yılı Nisan - Haziran Ayları Arası
" Nakil ve Atamalar "

 

Mezuniyet Yılı

Adı Soyadı

Atandığı Yer

Atandığı Unvan

1978 Mezunu

Nafiz Yumrukaya

1/XXVII İzmit Trf.Kum.Merk.

Trafik Kontrolörü

1978 Mezunu

Nihat Ercan

1/ XXVII Gebze Gar Şefliği

Gar Müdür Yrd.

1979 Mezunu

Yusuf Bisi

7/ XXVII Kütahya TDKM

Trafik Den.Ve Koor.Müd.

1980 Mezunu

Osman Gör

2/XVI Müd.

Vekil Müdür

1981 Mezunu

Fevzi Durgay

6/V Müd.

Servis Müdürü

1982 Mezunu

Hasan Çelebi

3/III Yolcu Müdürlüğü

Yolcu Kontrolörü

1983 Mezunu

Turgut Kurt

1/I Halkalı 16 YBOM

Yol Bakım Onarım Müd.

1984 Mezunu

Ayhan Sert

Yht/ XXVII Konya TDKM

Hareket Kontrolörü

1984 Mezunu

İsmail Arol

Yht/ XXVII Eskişehir TDKM

Trafik Den.Ve Koor.Müd.

1984 Mezunu

Sami Küçük

Yht/ XXVII Bozüyük Gar Şef.

Gar Şefi

1984 Mezunu

Selim Güler

3/III Merkez

Baş Repartitör

1985 Mezunu

Nizamettin Esen

7/ XXVII Emlak Ve İnşaat Müdürlüğü

Büro Şefi

1985 Mezunu

Şenol Akyol

Yht/ XXVII Ankara TDKM

Trafik Den.Ve Koor.Müd.

1985 Mezunu

Yalçın Tekkalmaz

7/ XXVII Kütahya Gar Md.

Gar Müdürü

1986 Mezunu

İsmail Turan

1/I Gebze 11 YOBM

Yol Bakım Onarım Müd.

1987 Mezunu

Orhan Mutlu

Yht/XVI Yht Eskişehir TBOM

Büro Şefi

1988 Mezunu

Hasan Gelmedi

XI- Haydarpaşa Liman İşletme Müd.

Liman Servis Terminal Şefi

1990 Mezunu

Alaattin Uğurlu

4/ XXVII Erzurum TDKM

Trafik Den.Ve Koor.Müd.

1990 Mezunu

Erol Demirbaş

XI- Haydarpaşa Liman İşletme Müd.

Liman Servis Şefi

1991 Mezunu

Kenan Kapulu

1/ XXVII Bilecik Gar Müdürlüğü

Gar Şefi

1991 Mezunu

Umut Önal

3/I Torbalı 316 YBOŞ

Yol Sürveyanı

1991 Mezunu

Yusuf Tetik

XVI Bşk.

Mühendis

1993 Mezunu

Bekir Solak

1/ XXVII Derince Gar Müdürlüğü

Gar Şefi

1993 Mezunu

Mehmet Ali Topuz

8/XVI Bilecik Elektrifikasyon Şefl.

Tekniker

1993 Mezunu

Serkan Erkmenoğlu

3/V Biçerova Lojistik Müdürlüğü

Ambar Şefi

1994 Mezunu

Bilge Bilal Yiğit

V Bşk.

Mühendis

1994 Mezunu

Mahmut Yıldız

XI-İzmir Liman İşl.Müd.

Programcı

1994 Mezunu

Murat Karabulut

Yht/ XXVII Konya Gar Müd.

Gişe Memuru

1994 Mezunu

Nurettin Uygun

1/ XXVII Enveriye İstasyon Şefliği

Hareket Memuru

1994 Mezunu

Ramazan Avcı

7/ XXVII Dumlupınar İstasyon Şefliği

İstasyon Şefi

1994 Mezunu

Savaş Çelebi

3/I Merkez

Mühendis

1995 Mezunu

Doğan Yıldız

7/ XXVII Demirli İstasyon Şefliği

İstasyon Şefi

1995 Mezunu

Mehmet Ali Öner

XVI-Elektronik Bak. Ve On. Müd.

Mühendis

1995 Mezunu

Murat Bayrak

XVII Bşk.

Mühendis

1995 Mezunu

Mustafa Uygur

XIII Bşk.

Mühendis

1996 Mezunu

Emrullah Çelik

7/XXVII Kızılinler İst.Şefl.

İstasyon Şefi

1996 Mezunu

Mustafa Çetinkaya

7/ XXVII Eskişehir Tmi

Trafik Kontrolörü

1996 Mezunu

Mustafa Yıldırım

3/ XXVII Söke İstasyon Şefliği

Gişe Memuru

1996 Mezunu

Rıdvan Kendirli

5/ XXVII Gölbaşı Gar Şefliği

İstasyon Şefi

1996 Mezunu

Uğur Açıkgöz

Yht/XVI Eskişehir Siny.Ve Tel.Şf

Mühendis

1997 Mezunu

Abdulnasır Özlük

6/I Şenyurt 664 YBOŞ

Yol Bakım Onarım Şefi

1997 Mezunu

Fatih Abalı

3/ XXVII Aydın Gar Müdürlüğü

Hareket Memuru

1997 Mezunu

Gökhan Tacim

7/I Yol Müd.

Mühendis

1997 Mezunu

Niyazi Kara

2/XVII Bilgi İşlem Müdürlüğü

Tekniker

1997 Mezunu

Rahim Koca

1/I Osmaneli 122 YBOŞ

Yol Bakım Onarım Şefi

1998 Mezunu

Cihat Kalkan

1/II Halkalı LBO Atl Müdürlüğü

Makinist

1998 Mezunu

Durmuş Kozacıoğlu

6/ XXVII Tırmıl Gar Şefliği

İstasyon Şefi

1998 Mezunu

Engin Sarı

Yht/II Konya ABOŞ

Vagon Baş Teknisyeni

1998 Mezunu

Hamit Şener Çakmak

XVII Bşk.

Programcı

1998 Mezunu

Salih Çolak

Yht/I Müd.

Mühendis

1998 Mezunu

Tayfun Yalçıntepe

6/I Merkez

Mühendis

1998 Mezunu

Yunus Özgan

XIII Bşk.

Mühendis

Fahri Üye

Adem Kırtıl

4/ XXVII Alp İstasyon Şefliği

Hareket Memuru

Tüm Mezunlarımıza Yeni Görevlerinde ve Görev Yerlerinde Başarılar Dileriz.

 

 Demiryol Meslek Okulu Mezunları Derneği

Yönetim Kurulu Adına

Alpaslan  TAYLAN

 

Okunma Sayısı: 2493